استفاده از جاروی استخری

 جارو استخری : جارو روباتیک استخری

دستگاه تصفیه جارو استخری روباتیک را در حالت خاموش نگه داشته تا تمامی  اجسام شناور و ذرات معلق در آب ته نشین گردد . میتوانید از سولفات آلومینیوم و یا جوهر نمک نیز استفاده نمایید . یک روز قبل از جارو زدن با جارو روباتیک ، سولفات آلوم را (به صورت محلول مایع) در آب استخر بریزید . این کار شما باعث می شود تا ذرات بیشتری ته نشین شوند. جارو را در آب رها کنید و تنظیمات آن را بر روی کف و دیوار قرار دهید . بعد از تایم داده شده به دستگاه و اتمام کار آن استخر شما تمیز و قابل استفاده خواهد شد.

 جاروی دستی استخری

این جارو شامل یک دستگاه پمپ جارو را هوا گیری کرده و به وسیله شو استخریلنگ های رابط و اتصال سرجاروب به تلسکوپی از قسمت عمیق شروع به جارو زدن کنید، خاموش بودن دستگاه تصفیه به شما کمک می کند که چشم شما کمتر خسته شود و اجسام و کثیفی درکف آب را بهتر ببینید.

بهتر است در هنگام سرویس و جاروب استخر از دستگاهی استفاده شود که بعد از تخلیه آب کثیف از کف استخر آنها را به داخل فیلتر هدایت کرده و آب را مجددا به داخل استخر برگرداند تا هم در مصرف آب صرفه جویی شده باشد و هم بلافاصله بتوانید دستگاه تصفیه را بدون اینکه  آب از سطح استاندارد و لبه ی اسکیمر پایین تر رفته باشد روشن نمایید.

در صورت پایین رفتن آب استخر از سطح اسکیمر آب را در استخر اندازه کنید . فیلتر را هواگیری نموده سپس تصفیه را در حالت اتومات قرار داده و راه اندازی نمایید.

قیمت جارو استخری

 

ترجمه و گرد آوری : شرکت چشمه، آرامش آب

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *